SonicWave 681 Safety and Regulatory Guide

Elektromagnetinis suderinamumas

Elektromagnetiniai trikdžiai (EMI) yra bet koks signalas ar emisija, spinduliuojama į erdvę arba siunčiama maitinimo ar signalų perdavimo laidais, kuri kelia grėsmę radijo žvalgymo ar kitoms saugos tarnyboms arba smarkiai sumenkina, trukdo ar pakartotinai pertraukia licencijuotą radijo komunikacijos tarnybos transliaciją. Radijo komunikacijos tarnybos apima tokias tarnybas kaip komercines radijo transliacijas AM (FM) bangomis, televiziją, mobiliojo ryšio tarnybas, radarus, oro erdvės kontrolės prietaisus, pranešimų gaviklius ir asmenines ryšio priemones, bet jomis neapsiriboja. Tokios licencijuotos radijo ryšio tarnybos ir nelicencijuotos radijo ryšio tarnybos kaip WLAN arba „Bluetooth“, kartu su tam neskirtais spindulinio ryšio skaitmeniniais prietaisais, įskaitant kompiuterines sistemas, sudaro elektromagnetinę aplinką.

Elektromagnetinis suderinamumas (EMC) yra elektroninės įrangos elementų geba kartu tinkamai funkcionuoti elektroninėje aplinkoje. Nors ši kompiuterinė sistema buvo sukurta ir pripažinta kaip atitinkanti EMI kontrolines spinduliavimo ribas, negalima garantuoti, kad konkretaus įdiegimo atveju nekils jokių trikdžių.

SonicWall“ produktai yra sukurti, patikrinti ir klasifikuoti pagal jų numatytąją veikimo elektromagnetinę aplinką. Tokios elektromagnetinės aplinkos klasifikacijos paprastai atitinka tokias suderintas apibrėžtis.

  • B klasės produktai yra skirti naudoti namų (gyvenamojoje aplinkoje), tačiau taip pat gali būti naudojami ir ne namų (ne gyvenamojoje) aplinkoje.

Pastaba: Namų (gyvenamoji aplinka) yra aplinka, kurioje 10 m atstumu nuo tos vietos, kurioje naudojamas produktas, galima tikėtis radijo ir televizijos imtuvų naudojimo.

  • A klasės produktai yra skirti naudoti ne namų (ne gyvenamojoje) aplinkoje. A klasės produktai taip pat gali būti naudojami namų (gyvenamosiose) aplinkose, tačiau gali kelti trikdžius ir naudotojui gali reikėti atitinkamų korekcijos priemonių.

Jeigu ši įranga trikdo radijo komunikacijos tarnybų veikimą (nustatoma įjungiant ir išjungiant įrangą), rekomenduojame jums pašalinti trikdžius vienu ar keliais iš tolesnių būdų.

  • Pakoreguoti signalus priimančios antenos padėtį.

  • Pakeisti kompiuterio vietą imtuvo atžvilgiu.

  • Patraukti kompiuterį toliau nuo imtuvo.

  • Įkišti kompiuterio maitinimo laido kištuką į kitą elektros lizdą, kad kompiuteris ir imtuvas būtų maitinami iš skirtingų elektros grandinių.

Jeigu reikia, papildomų patarimų kreipkitės į „SonicWall“ techninio palaikymo tarnybos atstovą, patyrusį radijo ir televizijos prietaisų arba EMC mechaniką.

Informacinių technologijų įranga (ITE), įskaitant periferinius įrenginius, išplėtimo plokštes ir korteles, spausdintuvus, įvesties (išvesties) (I / O) prietaisus, monitorius ir pan., kurie yra integruoti į sistemą ar prijungti prie jos, turi atitikti kompiuterinės sistemos elektromagnetinės aplinkos klasifikaciją.

Pastaba apie ekranuotus signalų perdavimo laidus. Norėdami prie bet kokio „SonicWall“ prietaiso prijungti išorinius įrenginius, naudokite tiktai ekranuotus laidus. Tai padės sumažinti radijo komunikacinių tarnybų veiklos trikdžių tikimybę. Naudojami ekranuoti laidai užtikrina, kad jūs išlaikote skirtai aplinkai numatomą EMC klasifikaciją. Jeigu pageidaujate, galite užsisakyti laidą iš „SonicWall“ internetu, adresu https://www.sonicwall.com.

SonicWall“ nustatė, kad šis gaminys yra B klasės suderintas gaminys. Šiuose skyriuose pateikiama šaliai specifinė EMS / EMI arba gaminio saugos informacija.

Was This Article Helpful?

Help us to improve our support portal

Techdocs Article Helpful form

  • Hidden
  • Hidden

Techdocs Article NOT Helpful form

  • Still can't find what you're looking for? Try our knowledge base or ask our community for more help.
  • Hidden
  • Hidden